Grįžti atgal
Į ką atkreipti dėmesį mąstant persikelti dėl darbo į užsienį

5 patarimai, kaip nuspręsti ar verta dėl darbo persikelti į užsienį


Jūsų svajonių darbas visada egzistuoja. Tik, galbūt, šis darbas nėra jūsų gimtojoje šalyje. Ankstesniuose įrašuose aptarėme būdus, kaip susirasti darbą užsienyje, tačiau gal jūs vis dar nepriėmėte sprendimo? Jei turite galimybę gauti svajonių darbą kitoje šalyje, kaip nuspręsti ar verta persikelti į kitą šalį? Kaip palyginti svajonių darbo teikiamas galimybes, tokias kaip atlyginimas, karjeros galimybės su poveikiu asmeniniam gyvenimui, šeimai, draugams ar bendruomenei?

Jei planuojate persikelti dėl darbo, sunku numatyti, kuo baigsis ši kelionė. Dažnai persikėlus į naują šalį atsiranda daug galimybių tobulėti ne tik jūsų profesiniam, bet ir asmeniniam gyvenimui.


Būdai nuspręsti, ar verta dėl darbo persikelti į užsienį:

Užduokite sau klausimus

Nebijokite klausti paties savęs. Įvertinkite, ką naujas darbas galėtų duoti jums, kaip asmenybei. Prisėskite ir užduokite sau klausimus apie save ir šeimą. Supraskite, kuo norite būti. Pagalvokite apie tai, kokios šeimos norite. Pagalvokite, kas jus džiugina ir neša laimę. Nežiūrėkite tik į darbo galimybes, kurias gali duoti nauja šalis. Pagalvokite apie tuos dalykus, kurių naujoji šalis jums negali pasiūlyti. Supraskite savo gyvenimo būdą. Apsispręskite, ar norite gyventi prašmatnų, ar tylų gyvenimą. Kai galėsite nuoširdžiai atsakyti į visus šiuos klausimus, suprasite, kokį poveikį tai gali turėti jūsų šeimai. Jei jums sunku apsispręsti likti ar persikelti, tai reiškia, kad šie variantai jums yra lygiaverčiai. Šiuo metu nereikia žiūrėti į trumpalaikį pasitenkinimą. Pasirinkite variantą, kuris teikia suteiks ilgalaikės naudos.

Pasitarkite su sutuoktiniu

Akimirkai nustokite galvoti apie save. Pagalvokite apie savo partnerį. Kokį poveikį šis žingsnis turės jų karjerai? Kaip galite padėti jiems susirasti tinkamą darbą, kai jie atvyks į naują šalį? Ar jūsų partneris galėtų paaukoti savo karjerą dėl jūsų laimės? Nenorite, kad šis sprendimas juos varžytų. Jei norite žengti šį žingsnį, įsitikinkite, kad jūsų partneris jus visapusiškai palaiko. Įsitikinkite, kad jis supranta kiekvieno jų priimto sprendimo dalį ir yra pasirengęs prisiimti atsakomybę už tai. Abu turite būti įsitikinę, kad judate ta pačia linkme ir šis sprendimas yra naudingas jums abiems. „Zutzu “ darbo paieškos platforma visiems norintiems persikelti į užsienį suteikia neribotas galimybes susirasti svajonių darbą. Jums nereikia laukti, kol jūsų partneris, atvykęs į kitą šalį pradės ieškoti darbo galimybių. Tai galite padaryti kartu prieš keldamiesi į savo naujus namus. Tegul „Zutzu“ komanda padeda susisiekti su tinkamiausiais vietiniais ir tarptautiniais darbdaviais.

Šeima yra vienas iš pagrindinių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei norite persikelti dirbti į užsienį.

Pasikalbėkite su savo vaikais

Nesvarbu, kokio amžiaus bebūtų jūsų vaikai, turite su jais aptarti savo planus persikelti dėl darbo į užsienį. Jums nereikia per daug leistis į detales, kad išvengtumėte nereikalingos panikos. Papasakokite jiems apie proceso eigą ir patikinkite, kad viskas bus gerai. Nesitikėkite, kad jie šias naujienas priims teigiamai. Jie gali būti nepatenkinti, pradėti skųstis bet laikui bėgant jie turės susitaikyti su nauja realybe.

Turėkite atsarginį planą

Būkite pasiruošę atsarginį planą, jei situacija susiklostys ne taip, kaip planavote. Gal darbas nepateisins jūsų lūkesčių, o galbūt jūsų šeimai bus sunku priimti tokias gyvenimo permainas. Taigi, prieš persikeldami, apsitarkite su savo partneriu, kiek laiko būsite naujoje šalyje, ir numatykite išvykimo planą.

Pasiteiraukite kitų žmonių nuomonės

Prieš priimdami pasiūlymą persikelti į naują šalį įsitikinkite, kad paklausėte kitų žmonių nuomonės. Paklauskite savo bendradarbių ar kitų pažįstamų, kokia buvo jų patirtis dėl darbo persikeliant į užsienį. Pasikonsultavę su jais, įvertinkite savo galimybes ir nuspręskite tolimesnius žingsnius.

Išvados

Nuspręsti ar persikelti dėl darbo į užsienį, ar ne, gali pareikalauti daug pastangų. Karjeros posūkiai nežinomi. Kiekvienam yra leidžiama eksperimentuoti ir išbandyti naujus dalykus. Nemanykite, jog jūsų pirmoji galimybė išvykti į naują šalį bus paskutinė. Yra daugybė galimybių išbandyti ką nors įdomaus ir naujo tiek savo gimtojoje šalyje, tiek užsienyje. Jei jūsų netenkina sąlygos, susijusios su dabartiniu pasiūlymu dėl darbo persikelti į užsienį, „Zutzu“ suteikia jums puikių galimybių tęsti paiešką be jokių apribojimų.

Ar neseniai persikraustėte į užsienį dėl darbo? Kas padėjo priimti galutinį sprendimą? Pasidalykite savo patirtimi ir mintimis su „Zutzu“ bendruomene.


Moving and living abroad Zutzu Team ZUTZU

10 prieš kelis mėnesius


Pridėti komentarą

profile picture
Grįžti atgal

Dalintis straipsniu

Prenumeruok Zutzu naujienas ir gauk naudingos informacijos apie industriją ir daugiau
Prenumeruoti dabar

Naujausi ieškojimai

Naujos peržiūros