Grįžti atgal
4 būdai, kaip optimizuoti darbo paiešką užsienyje.

4 būdai, kaip optimizuoti darbo paiešką užsienyje


Tikriausiai jau bandėte ieškoti darbo užsienyje. Jums nepasisekė ir nusprendėte, kad susirasti darbą užsienyje nėra vilties. Galbūt jūs ieškote darbo savo gimtojoje šalyje arba ieškote darbų emigrantui Europoje. Jei vis dar neradote norimo darbo, galbūt jo ieškote neteisingais būdais. Šiame straipsnyje pateiksime patarimus, kaip išplėsti savo galimybes ieškant darbo užsienyje.

Tiesą sakant, nėra vienos auksinės taisyklės ieškantis darbo užsienyje. Tai, kas tinka vienam asmeniui, gali visai netikti kitam. Taigi svarbu žinoti, koks kanalas tinka jums ir kaip kuo geriau jį išnaudoti. Šie kanalai gali padėti optimizuoti jūsų darbą paiešką, jeigu kątik baigėte universitetą ir ieškote savo pirmojo darbo arba galvojate apie kitą karjeros kelią, o galbūt nusibodo dabartinis darbas ir norite naujų iššūkių.


Išnaudokite visas darbo užsienyje paieškos galimybes

Darbo skelbimų svetainės

Kaip ir minėjome ankstesniame tinklaraščio įraše, darbo skelbimų svetainės yra vienas iš geriausių būdų, kaip rasti darbą užsienyje. Darbo skelbimų svetainės yra puikus pasirinkimas, kuris gali padėti užsienio darbdaviams greitai su jumis susisiekti ir pateikti darbo pasiūlymą. Įdarbinimo agentūros ir darbdaviai, matydami jūsų gyvenimo aprašymą ir asmeninę paskyrą darbo paieškos platformoje „Zutzu“, įvertins jūsų stipriąsias ir silpnąsias puses ir greitai nuspręs ar jūs galėtumėte įsidarbinti jų organizacijoje. Darbdaviai, kurie naudojasi darbo skelbimų svetainėmis, galės be vargo su jumis susisiekti ir įvertinti jūsų darbo poziciją. „Zutzu“ komanda ne tik padeda susisiekti su perspekytviomis darbo organizacijomis, bet ir siūlo papildomas funkcijas, tokias kaip karjeros tinklaraščio įrašai bei įspėjimai apie naują darbo pasiūlymą. Šie darbo įspėjimai yra siunčiami jūsų nurodytu el. pašto adresu ir jums belieka tik juos peržiūrėti, į juos atsakyti ir taip pildyti savo darbo pasiūlymų aplanką.

Įdarbinimo agentūros

Įdarbinimo agentūros yra dar vienas būdas ieškotis darbo. Žinoma, kad šios agentūros dirba išvien su darbdaviais ir padeda jiems ieškoti tinkamų kandidatų. Vis dėlto, nereikia pernelyg pasitikėti šiomis agentūromis, nes dažniausiai jos turi per daug gyvenimo aprašymų, kad garantuotų darbo pokalbį. Norint kuo geriau išnaudoti įdarbinimo agentūras, patartina susisiekti su kuo daugiau, ypač su tomis, kurios įdarbina savo srities profesionalus. Tokiu būdu padidėja jūsų galimybės susirasti darbą.

Socialinių tinklų svetainės

Socialinės tinklų svetainės, tokios kaip „LinkedIn“, taip pat yra vienas iš būdų optimizuoti darbo paiešką ieškant darbo užsienyje. Socialiniuose tinklalapiuose galite ne tik susisiekti su darbdaviais ir kitais specialistais, bet ir rasti vertingos informacijos, padėsančios ieškantis darbo.

Susisiekite su darbdaviais tiesiogiai

Tai yra socialinės žiniasklaidos amžius, todėl yra daugybė kanalų, kuriais galite susisiekti su savo svajonių kompanija ir pasiteirauti apie darbo vietas patogiai sėdėdami namuose. Daugelis darbo ieškančių asmenų naudojasi šiais kanalais, taigi jūs neturėtumėte likti nuošalyje. Nėra jokios priežasties, kodėl negalėtumėte susisiekti su savo svajonių įmonės žmogiškųjų išteklių skyriumi ir pasiteirauti, ar yra laisvų darbo vietų.

Darbo paieška užsienyje gali užimti begalę laiko, jeigu nežinai nuo ko pradėti.

Kas toliau?

Galiausiai, kad ir kokį kelią nuspręstumėte eiti, padarykite viską ką galite ir netrukus jūsų norimos įmonės darbdaviai su jumis susiseks. Taip pat naudokite kanalus, kurie yra svarbesni jūsų karjerai. Yra daugybė kanalų, galinčių padėti ieškant darbo, tačiau tokia platforma kaip „Zutzu“ pagreitins šį procesą. Naudodamiesi „Zutzu“ būsite užtikrinti, kad susiesite su įmonėmis, kuriose galėsite geriausiai panaudoti savo turimus darbinius įgūdžius. Kokie kanalai buvo patys naudingiausi ieškant darbo užsienyje? Pasidalykite savo mintimis šia tema su „Zutzu“ bendruomene.


Job Search Zutzu Team ZUTZU

10 prieš kelis mėnesius

Comments

Agnieszka / Ksiegowy/księgowa

Agnieszka / Ksiegowy/księgowa 9 prieš kelis mėnesius

Pranešti įžeidimą

Zdecydowanie najlepsze oferty udało mi się znaleźć na Zutzu.pl, a także śledząc ich Facebooka!

profile picture

Pridėti komentarą

profile picture
Grįžti atgal

Dalintis straipsniu

Prenumeruok Zutzu naujienas ir gauk naudingos informacijos apie industriją ir daugiau
Prenumeruoti dabar

Naujausi ieškojimai

Naujos peržiūros