Grįžti atgal
Darbo skelbimų svetainės išlieka svarbios ieškantiems darbo 2020-aisias.

Pagrindinės priežastys, kodėl darbo skelbimų svetainės išlieka svarbios ieškantiems darbo 2020-aiais


2020 m. darbo skelbimų svetainių svarba darbo ieškantiems asmenims labai išaugo. Atsiradus socialinei žiniasklaidai ir tinklų kūrimui, buvo abejojama, ar darbo skelbimų svetainės bus aktualios šiandieninėje darbo rinkoje. Nepaisant to, kad atsirado daugiau darbo paieškos platformų, darbo skelbimų svetainės yra labai veiksmingos darbo rinkoje.

Kokie yra darbo skelbimų svetainių tipai?

Bendrosios darbo skelbimų svetainės

Bendrosiose darbo skelbimų svetainėse aplikuojantys asmenys gali pateikti savo gyvenimo aprašymą, kad būsimi darbdaviai galėtų su jais susisiekti ir įvertinti. Įmonės gali skelbti savo darbo skelbimus, kad ieškantys darbo asmuo galėtų prisijungti prie jų komandos. Tokios svetainės pavyzdys yra „Zutzu“ platforma.

Darbo skelbimų svetainės specialistams

Šio tipo darbo skelbimų svetainių veikla susijusi su tiksline niša ar pramone, tokia kaip sveikatos apsauga, IT ir technologijos, mokymu, nafta, dujomis bei inžinerija.

Darbo paieškos sistemos

Šios paieškos sistemos, skirtos rinkti ir pateikti rezultatus iš kelių darbo skelbimų svetainių.

Įmonės apžvalgos svetainė

Tai yra interneto forumas, kuriame dabartiniai ir buvę įmonių darbuotojai dalinasi savo darbine patirtimi.

Atvirkštinės darbo skelbimų svetainės

Tokio tipo darbo skelbimų svetainėse kandidatai pateikia išsamius savo gyvenimo aprašymus, o ne tiesiogiai ieško darbo. Tokios svetainės pavyzdys galėtų būti „LinkedIn“.

Darbo skelbimai pateikiami ir kitais būdais, pavyzdžiui, darbo mugėse, įdarbinimo rinkoje ir kt.

Egzistuoja įvairios darbo skelbimų svetainės, atitinkančios kiekvieno darbo ieškančio asmens poreikius.

Kodėl darbo skelbimų svetainės vertos jūsų laiko?

Tikriausiai manėte, jog atsiradus socialinei žiniasklaidai, darbo skelbimų svetainės praras savo populiarumą. Statistika rodo, kad yra atvirkščiai. Remiantis tyrimais, 18 % samdomų asmenų susirado darbą naudodamiesi darbo skelbimų svetainėmis. Tai tikrai nebloga statistika įdarbinimo kanalui, kuris, kaip sakoma, išeina iš mados. Tuo tarpu, socialinė žiniasklaida surinko vos 3%. Tai nereiškia, kad šių dviejų kanalų negalima naudoti vienu metu. Taigi, ar darbo skelbimų svetainės vis dar vertos darbo ieškančiųjų žmonių laiko? Taip, ir štai kodėl:

▪ Atraskite naujas galimybes.

Kai darbo ieškantys asmenys naudojasi darbo skelbimų svetainėmis, jie gali susipažinti su naujausiomis darbo rinkos tendecijomis. Šiose darbo skelbimų svetainėse įdiegti filtrai ir išplėstinės paieškos įrankiai, leidžia jiems surasti tinkamą darbo pasiūlymą. Pavyzdžiui, tarptautinė „Zutzu“ darbo skelbimų platforma suteikia savo vartotojams galimybę pasirinkti jiems tinkamus darbo kriterijus, tokius kaip buvimo vieta, atlyginimas ir kt. Nustatę šiuos kriterijus, vartotojai lengviau randa juos dominančius darbo skelbimus.

▪ Darbo paieškos paslaugos.

Naudodamiesi darbo skelbimų svetainėmis, kaip „Zutzu“, darbo ieškantys asmenys randa laisvas darbo vietas, atitinkančias jų norimas darbo pozicijas. Tokiu būdu jiems nereikia praleisti begalinių valandų ieškant idealaus darbo pasiūlymo.

▪ Karjeros patarimai.

Darbo skelbimų svetaines valdo administratoriai, gerai išmanantys darbo rinką. Daugelis jų taip pat yra žmogiškųjų išteklių specialistai, kurie skelbia puikius tinklaraščius apie naujausias karjeros ir žmogiškųjų išteklių tendencijas. Šiose svetainėse pateikiami patarimai gali jums padėti ne tik ieškantis darbo, bet ir karjeroje.

▪ Galvų medžioklės svertas.

Įmonės taip pat ieško jūsų. Vis daugiau įmonių ir įdarbintojų kreipiasi į darbo tarybas, norėdami rasti jų organizacijai tinkamus kandidatus. Taigi, užsiregistravę „Zutzu“ platformoje, padidinsite savo galimybes būti pastebėtam darbdavių ir taip galėsite užsitikrinti sau darbo vietą.

Kaip efektyviai naudotis darbo skelbimų svetainėmis

Taigi, darbo skelbimų svetainės niekada neišeis iš mados. Tokios platformos kaip „Zutzu“ yra puikus to įrodymas. Naudodamiesi tokiomis darbo skelbimų platformomis įgausite didžiulį pranašumą bei lengvai susirasite jus dominantį darbą ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje. Kokias darbo skelbimų svetaines naudojate ir kokia yra jūsų asmeninė patirtis naudojantis šiomis paslaugomis?


Job Search Zutzu Team ZUTZU

10 prieš kelis mėnesius

Comments

Daan van Dijk

Daan van Dijk 9 prieš kelis mėnesius

Pranešti įžeidimą

Very true, there is so many job sites in each country but not one of them is concentrating on international market

profile picture

Pridėti komentarą

profile picture
Grįžti atgal

Dalintis straipsniu

Prenumeruok Zutzu naujienas ir gauk naudingos informacijos apie industriją ir daugiau
Prenumeruoti dabar

Naujausi ieškojimai

Naujos peržiūros