Grįžti atgal
Šeši būdai kaip susirasti darbą užsienyje 2020-aiais

Šeši būdai kaip susirasti darbą užsienyje 2020-aiais

Ar jūs norite viską pradėti iš naujo? Trokštate naujų patirčių ar iššūkių? Pavargote kasdien užsiimti ta pačia veikla? O galbūt negalite pakęsti rutinos? Jeigu į visus klausimus atsakėte teigiamai, tuomet šis straipsnis skirtas kaip tik jums. Šiuo metu vis daugiau žmonių ieško darbo galimybių užsienyje. Darbas svetur yra populiarus nei bet kada anksčiau. Prieš keletą metų, kai baigiau universitetą, viskas ko norėjau buvo keliauti po užsienį. Aš žinojau, kad nenoriu darbo savo gimtojoje šalyje. Kelionės į užsienį visada buvo mano svajonė. Baigęs universitetą, iš karto pradėjau ieškoti galimybių įsidarbinti užsienyje. Mano laimei, pateikęs keletą paraiškų, pagaliau gavau pasiūlymą įsidarbinti žemės ūkio įmonėje Airijoje. Jau 5-erius metu dirbu ten ir mėgaujuosi kiekviena šios patirties minute. Dirbdamas Airijoje sutikau daugybę žmonių, kurie taip pat paliko savo gimtąsias šalis ir išvyko ieškoti darbo į užsienį. Nors mūsų asmenybės, pomėgiai, patirtys ir įgūdžiai skiriasi, tačiau mūsų gyveno istorija tokia pati.

Dabar susirasti darbą naujoje šalyje yra daug lengviau nei prieš 5-erius metus. Tuomet reikėdavo ilgai ieškotis informacijos bei būti įvairių bendruomenių nariu. Taip, įsidarbinti užsienyje galimybių buvo, tačiau tam pasiekti reikėdavo pastangų. Dabar viskas daug paprasčiau. Naudodamiesi „Zutzu“ platforma be vargo susirasite įvairių darbo pasiūlymų visoje Europoje. Greitai ir lengvai susirasite savo kompetenciją ir įgūdžius atitinkantį darbą. Praėjo tos dienos, kai jums reikėdavo atidaryti daugiau nei šimtą skirtukų kompiuteryje, kad galėtumėte rasti savo svajonių darbą. Ši svetainė yra patogi vartotojui, todėl joje lengva naršyti ir rasti darbo pasiūlymus įvairiose šalyse. Ši platforma neturi jokių kalbos barjerų, atvira visiems, o registracija yra paprasta ir nemokama.


Toliau pateikiama informacija padės greičiau susirasti darbą užsienyje

Išanalizuokite šalies į kurią norite vykti įdarbinimo ypatumus

Nepamirškite, jog gimtojoje šalyje įdarbinimo procedūra skiriasi nuo kitų šalių. Susikurkite savo gyvenimo aprašymą pagal šalies, kurioje norite įsidarbinti, standartą. Gyvenimo aprašyme pateikite visą potencialiam darbdaviui aktualią informaciją. Įsitikinkite, jog jūsų motyvacinis laiškas yra adresuotas tinkamam asmeniui ir sužinokite, ko jūsų potencialus darbdavys tikisi pokalbio metu. Kai tik įkelsite savo gyvenimo aprašymą į tarptautinę „Zutzu“ darbo platformą, mūsų įdarbinimo specialistai peržiūrės jūsų gyvenimo aprašymą ir įsitikins, ar jis atitinka šalies ar organizacijos, į kurią kreipiatės, standartus. „Zutzu“ užtikrins, kad jūsų gyvenimo aprašymas būtų patrauklus ir informatyvus. Pateikę jį potencialiam darbdaviui be jokio vargo galėsite susirasti savo svajonių darbą norimoje šalyje.

Ieškokite darbo vietų, siūlančių perkėlimo į kitą darbą paketą

Pirmiausia kaupkite santaupas, jei norite persikelti į užsienį. Jei ieškote papildomų privalumų, daugelis darbdavių siūlo darbo ieškantiems asmenims perkėlimo į kitą darbą paketą. Į paketą gali įeiti apgyvendinimas bei kitos priemokos, kurios palengvina persikėlimą į naują šalį. „Zutzu“ platformoje rasite išsamią informaciją apie darbo pasiūlymus, atlyginimą ir kt. Per darbo pokalbį drąsiai klauskite apie darbo teikiamus privalumus.

Šalies pasirinkimas yra svarbu

Paklauskite savęs, kodėl jūs norite dirbti užsienyje. Kad ir kokia būtų motyvacija, rinkitės šalį, kuri atitiks jūsų poreikius ir kurioje be rūpesčių galėsite įgyvendinti savo tikslus. Žinokite, kur galėsite pritaikyti savo įgūdžius. Pasirinkite šalį ar miestą, kuris atitiktų jūsų gyvenimo būdą. Prieš persikeldami, įsitikinkite, kad atlikote tinkamus šalies tyrimus. „Zutzu“ suteikia galimybę įsidarbinti įvairiose šalyse. Pasirinkę šalį, galite užsiregistruoti „Zutzu“ platformoje ir susisiekti su potencialiais darbdaviais. Ši platforma siūlo aukštos kokybės įsidarbinimo galimybes ir leidžia lengvai ir sklandžiai bendrauti su geriausiai įvertintais darbdaviais.

Išanalizuokite darbo perkėlimo galimybes

Jei dirbate tarptautinėje įmonėje, kuri vykdo veiklą keliose šalyse, tai darbo perkėlimo į kitą šalį pasiūlymas galėtų jums suteikti galimybę padirbėti užsienyje. Sužinokite, ar nėra darbo pasiūlymų ar laisvų darbo vietų miestuose, esančiuose ne jūsų gimtojoje šalyje. Kadangi žinote savo darbo specifiką ir turite reikiamus įgūdžius, atvykus į naują šalį jums būtų lengviau įsikurti.

Bendraukite su žmonėmis

Socialinė žiniasklaida leidžia lengvai bendrauti ir palaikyti ryšį su žmonėmis iš viso pasaulio. Įsitikinkite, kad priklausote kitų savo darbo srities profesionalų bendruomenei. Kai priklausote bendruomenei, yra paprasčiau sužinoti apie užsienyje vykstančius seminarus ir darbo muges. Taip pat galite optimizuoti savo socialinės žiniasklaidos paskyras, naudodami raktinius su darbo galimybėmis susijusius žodžius.

Apsvarstykite galimybes įsidarbinti kitame sektoriuje

Apmąstykite galimybę įsidarbinti kitame, ne su jūsų dabartiniu darbu susijusiame, sektoriuje. Vienas iš būdų keliauti į naują šalį yra išbandyti kažką naujo. Jei turite įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų naujam darbui pradėti, galite tai išbandyti. Jei svarstote įsidarbinti kitame sektoriuje, „Zutzu“ svetainėje rasite daugybę įvairių darbo skelbimų.

Naudojantis tarptautine „Zutzu” darbo paieškos platforma, susirasti darbą užsienyje yra lengviau ir paprasčiau.

Koks bus jūsų pirmasis ateities žingsnis?

Jei laikysitės aukščiau pateiktų patarimų, bus lengviau susirasti darbą užsienyje. Svarbiausia yra nuo kažko pradėti. Vienas iš būdų lengviau susirasti darbą užsienyje yra mokytis šalies, į kurią norite vykti, kalbos. Net jei dar nesate tikri, kaip ir kur galite rasti darbą savo pasirinktoje šalyje, į kurią norite persikelti, tai bus gera motyvacija ir taip pat parodysite būsimam darbdaviui, kad rimtai žiūrite į darbo pasiūlymą. Taip pat pagalvokite apie savo socialinius įgūdžius ir kaip juos galėtumėte tobulinti ieškantis darbo. Ką jūs patartumėte, kaip galima būtų įgyvendinti aukščiau išvardintus veiksmus, ir ką jūs galėtumėte atlikti jau šiandien, kad jūsų svajonė išsipildytų?


Job Search Zutzu Team ZUTZU

10 prieš kelis mėnesius

Comments

Agnieszka / Ksiegowy/księgowa

Agnieszka / Ksiegowy/księgowa 9 prieš kelis mėnesius

Pranešti įžeidimą

Najważniejsze jest wykonanie pierwszego kroku!

profile picture

Pridėti komentarą

profile picture
Grįžti atgal

Dalintis straipsniu

Prenumeruok Zutzu naujienas ir gauk naudingos informacijos apie industriją ir daugiau
Prenumeruoti dabar

Naujausi ieškojimai

Naujos peržiūros