Grįžti atgal
Šeši dalykai, kuriuos turite žinoti prieš pradėdami dirbti užsienyje 2020 m.

Šeši dalykai, kuriuos turite žinoti prieš pradėdami dirbti užsienyje


Aš dirbu tarptautinėje įmonėje, todėl tarptautinis įmonių bendradarbiavimas man nėra naujiena. Šiame straipsnyje aptarsiu dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant dirbti užsienyje. Žemiau pateiktame skyriuje apžvelgsime dalykus, kuriuos daugelis žmonių patyrė dirbdami užsienyje. Pirmiausia, prieš nusprendžiant įsidarbinti užsienyje, įsitikinkite, kad tai nebus tik atrakcija. Būtinai atsižvelkite į darbdavio nuoširdumą ir reputaciją. Organizacija ar darbdavys, su kuriuo norite dirbti, privalo pateikti pasiūlymą, kuris būtų palankus abiem šalims.


Darbo užsienyje gairės

Darbdavio pagalba

Nuostabu, jei darbdavys gali pasiūlyti jums reikalingą palaikymą, kuomet persikeliate į kitą šalį . Kai kurie darbdaviai noriai siūlo savo darbuotojams darbo perkėlimo paramą. Jūsų naujasis darbdavys gali pasiūlyti ir kitų būdų, kaip jums padėti. Nors šios išmokos nėra privalomos, tačiau su savo darbdaviu galite dėl to pasitarti. Tai gali būti parama būsto nuomai arba jūsų daiktų iš dabartinės šalies siuntimo išlaidų apmokėjimas. „Zutzu“ padeda darbo ieškanties asmenis susisiekti su darbdaviais, norinčiais paremti suteikiant darbo leidimą arba padengti apgyvendinimo, transporto ir kelionės išlaidas. Pokalbio metu nedvejodami paklauskite darbdavio, ar jis teikia šias išmokas.

Mąstykite ne tik apie darbą, bet ir pagalvokite apie savo asmeninį gyvenimą

Prieš pradėdami dirbti, įsitikinkite, kad suprantate įmonės darbo politiką. Sužinokite apie jums priklausomas atostogų dienas. Apsvarstykite darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą. Drąsiai apie tai klauskite darbdavio.

Supraskite darbo pasiūlymo sąlygas

Prieš pradėdami darbą užsienyje, įsitikinkite, kad suprantate visas su jūsų darbo pasiūlymu susijusias sąlygas. Su savo darbdaviu aptarkite jūsų darbo poziciją, darbo pobūdį ir trukmę. Kuo anksčiau apie tai išsiaiškinsite, tuo geriau.

Žinokite leidimui dirbti ir leidimui gyventi taikomus reikalavimus ir procedūras

Jei persikeliate gyventi į naują šalį, atminkite, kad kiekviena šalis turi savo ypatumus, susijusius su leidimais gyventi ir darbo leidimais. Dažniausiai Europos Sąjungos piliečiai gali dirbti pasirinktoje ES valstybėje be jokių apribojimų, tačiau kai kurios ES valstybės vis dar gali nustatyti apribojimus tam tikriems sektoriams, todėl atminkite tai ir, jei reikia, susiraskite reikiamos informacijos.

Prieš išvykdami iš dabartinės šalies, pasiimkite kredito kortelę

Jūs vykstate į naują šalį. Nemanykite, kad viskas bus taip paprasta, kaip gimtojoje šalyje. Prieš išvykdami į kitą šalį, būtinai kreipkitės į tarptautinę įmonę dėl kreditinės kortelės. Imtis kreditą tik nuvykus į naują šalį nėra protingas pasirinkimas. Gauti kreditą gali užtrukti, todėl patartina su savimi turėti kreditinę kortelę, kurią naudotis bus lengviau ir paprasčiau nei gauti kreditą.

Išsiaiškinkite banko sąskaitos atidarymo naujoje šalyje reikalavimus

Atsidaryti banko sąskaitą naujoje šalyje gali būti sunku. Prieš atvykdami į kitą šalį, išsiaikinkite, kaip galite atsidaryti banko sąskaitą kitos šalies banke bei kaip veikia ir kokias paslaugas teikia vietiniai bankai.

Dirbant užsienyje didelę reikšmę turi bendravimas su darbdaviu.

Išvados

Vienas didžiausių sprendimų, kuriuos bet kuris asmuo gali priimti, yra persikėlimas į naują šalį. Jei jus domina darbas užsienyje, atlikite išsamius kitos šalies, darbo ir įmonės pasirinkimo tyrimus. Taip pat galite susisiekti su kitais asmenimis, kurie praeityje taip pat persikelė į kitą šalį. Jei norite persikelti į užsienį ieškoti darbo ir nežinote, nuo ko pradėti, perskaitykite mūsų tinklaraštį apie tai, kaip darbo skelbimų svetainės gali padėti jūsų karjeroje. „Zutzu“ yra viena iš darbo paieškos platformų, kurioje darbo ieškantys asmenys gali greitai ir nemokamai gali susisiekti su kitos šalies darbdaviais bei rasti darbo galimybių užsienyje. Kai prisiregistruosite svetainėje, būsite tik per žingsnį nuo savo svajonės dirbti užsienyje.


Work abroad Zutzu Team ZUTZU

10 prieš kelis mėnesius

Comments

Daan van Dijk

Daan van Dijk 9 prieš kelis mėnesius

Pranešti įžeidimą

I can definitely relate to some of these tips

profile picture

Pridėti komentarą

profile picture
Grįžti atgal

Dalintis straipsniu

Prenumeruok Zutzu naujienas ir gauk naudingos informacijos apie industriją ir daugiau
Prenumeruoti dabar

Naujausi ieškojimai

Naujos peržiūros