DUK

Kas yra Kandidatas?
Kandidatas yra asmuo, ieškantis darbo ir besikreipiantis dėl laisvų vietų. Kandidatai gali siųsti prašymą klientui, o klientas gali siųsti kandidatui pasiūlymus apie esamas laisvas darbo vietas.

Ar galiu pamatyti kandidato paskyrą?
Taip, galite pamatyti ir naršyti visus kandidatų profilius. Asmeninę informaciją, tokią kaip kontaktinė informacija, matysite tik dėl kandidatų, kurie kreipėsi į jūsų laisvą vietą arba priėmė jūsų atsiųstą pasiūlymą.

Kas yra Klientas?
Klientas yra darbdavys kuris įdarbina darbuotoją

Kokią informaciją galima matyti kandidato paskyroje?
Kandidato rodinyje galite pasiekti tam tikrą informaciją apie kandidatą. Asmeninę informaciją, tokią kaip kontaktinė informacija, matysite tik dėl kandidatų, kurie kreipėsi į jūsų laisvą vietą arba priėmė jūsų atsiųstą pasiūlymą. a) Informacija: Informacija apie kandidatą pateikia pagrindinį kandidato profilį, pavyzdžiui, jo vardą, pavardę, norą persikelti, vairuotojo pažymėjimą ir kt. b) CV: Peržiūrėkite kandidato gyvenimo aprašymą PDF formatu ir išsaugokite arba atsispausdinkite CV, jei taip reikia. c) Failai: Čia galite peržiūrėti kandidato įkeltus failus, tokius kaip pasas, ID kortelė ar pažymėjimai.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Kas yra darbo skelbimas?
Laisva darbo vieta yra kliento / agentūros sukurta darbo skelbimas apie laisvą darbo vietą.

Kas gali sukurti darbo skelbimą?
Darbo skelbimas gali būti sukurtas agentūros ar kliento, paspauskite “ Sukurti Darbo Skelbimą” ir įveskite visą reikalingą informaciją.

Kaip skelbiama laisva darbo vieta?
Sukūrę laisvą darbo vietą, pateksite į reklaminių paketų puslapį su galimybe nemokamai išbandyti. Galite paskelbti / anuliuoti laisvą darbo vietą ir ją redaguoti.

Ar galima redaguoti skelbimą po publikavimo?
Taip, skelbimą galima redaguoti

Kaip galiu sužinoti, kokie kandidatai pateikė paraiškas dėl mano laisvų darbo vietų?
Prietaisų skydelyje matysite suaktyvinamų programų skaičių suvestinę. Taikomos yra programos, kurios buvo išsiųstos jums ten, kur norite priimti ar atmesti programas. Siūlomi gaunami pasiūlymai iš darbuotojų, kurie laukia jūsų patvirtinimo ar atmetimo. Priimamos paraiškos, kurias patvirtinote jūs. Norėdami gauti daugiau informacijos apie įdarbinimo procesą, galite susisiekti tiesiogiai su kandidatu. Atmestos yra paraiškos, kurias atmetėte, ir šių bylų įdarbinimo procesas baigėsi arba kandidatas atsiėmė savo paraišką.

Ar galiu tiesiogiai bendrauti su kandidatu?
Priėmę paraiškas arba kandidatas atsiuntė jums pasiūlymą, pamatysite kandidato kontaktinę informaciją ir galėsite tiesiogiai susisiekti su juo.

Ar mano kontaktinė informacija yra matoma visiems?
Jūsų kontaktiniai duomenys bus matomi laisvoje kandidato vietoje tik tuo atveju, jei duosite leidimą kandidatui. Kontaktinei informacijai reikalingas „Premium“ reklamos paketas. Po to, kai paraiška bus priimta, kandidatas taip pat gaus kliento kontaktinę informaciją.

Aš priėmiau paraišką, kas toliau?
Galutinį sprendimą įdarbinti kandidatą priima darbdavys, o sutartis bus pasirašyta tiesiogiai tarp kandidato ir darbdavio. Priimta paraiška automatiškai nereiškia, kad jūs pasamdysite šį kandidatą, tačiau kaip darbdavys pasirinkote šį kandidatą tolesniam įdarbinimui. Šiame etape jūs ir kandidatas galite susisiekti tiesiogiai.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Kas yra Zutzu blogas?
Tinklaraštyje galite peržiūrėti straipsnių, susijusių su darbo užimtumu, Zutzu ir kitomis temomis.

Ar bet kas gali rašyti blogą Zutzu puslapyje?
Jei jus domina tinklaraščio rašymas konkrečia tema „Zutzu“, susisiekite su mumis.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Ar aš galiu redaguoti savo paskyrą?
Taip,jūs galite redaguoti savo paskyrą bet kuriuo metu, paprasčiausiai paspauskite ant “ Redaguoti Paskyrą/Profilį”.

Kokius failus galima įkelti?
Galite įkelti visus reikalingus failus, tokius kaip pažymėjimai, registracijos dokumentai ir kt.

Ar galiu ištrinti savo failus?
Taip,jūs galite ištrinti failus

Ar galima peržiūrėti savo įkeltus failus?
Taip,jūs galite peržiūrėti savo failus paspaudę ant dokumentų.

Ar galiu gauti pranešimus iš Zutzu?
Taip, galite gauti pranešimą, tačiau turite sutikti, kad gautumėte pranešimą savo profilyje. Mes rekomenduojame leisti „Zutzu“ siųsti jums pranešimus, kad žinotumėte apie naujus veiksmus.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Ką reiškia Pakviesti Draugus/Kolegas?
Skyriuje „Pakviesti draugus“ galite pakviesti draugus / kolegas, norinčius registruotis „Zuzu“, siųsdami jiems nuorodą el. Paštu.

Ar galiu siųsti kvietimą bet kam iš mano kontaktų?
Taip, jūs galite išsiųsti kvietimus neribotam skaičiui žmonių.

Ar galiu peržiūrėti, kiek kvietimų esu išsiuntęs ir kam?
Taip, galite peržiūrėti kvietimo ir visų išsiųstų pranešimų istoriją.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Kas yra Reklamos pakete?
Naudojant „Zutzu“ yra įvairių variantų, kaip reklamuoti savo laisvą darbo vietą, atsižvelgiant į tai, kokių funkcijų ieškote ir jei įdarbinate vietos ar tarptautiniu mastu.

Kas yra bandomoji versija?
Bandomoji versija yra nemokama laisva darbo vieta, kuri yra skelbiama ir pareiškėjai gali į ją kreiptis. Norėdami gauti kontaktinę informaciją ir priimti ar atmesti kandidatą, turėsite atnaujinti naudodami vieną iš reklaminių paketų. Sutaupykite pinigų tiesiogiai pirkdami reklamos paketą, nes kaina yra mažesnė nei bandomojo skelbimo atnaujinimas.

Kodėl reklamuoti su Zutzu?
Mes pasidalinsime jūsų skelbimu su „Zutzu“ bendruomene ir gausite naudos iš visų „Zutzu“ socialinės žiniasklaidos kanalų, pasiekiančių daugiau nei milijoną kandidatų visoje Europoje. Galite pasirinkti reklamuoti savo skelbimą vietos ar tarptautiniu mastu. Mūsų prieinamus priedus sudaro speciali rinkodara visuose socialinės žiniasklaidos kanaluose ir pagalba įdarbinant. Jei jums reikia asistento, mūsų įdarbinimo ekspertai yra pasirengę perimti įdarbinimo procesą.

Kaip įsigyti reklaminį paketą ?
Viskas, ką jums reikia turėti, yra galiojanti kreditinė kortelė. Prašome užpildyti savo kreditinės kortelės duomenis ir, jei reikia, išsaugoti juos tolimesniems pirkiniams.

Kuris reklamos paketas labiausiai tinka man?
Galite pasirinkti standartinius ir premium paketus ir pridėti papildomų funkcijų skelbime, kad paskatintumėte įdarbinimą. Pagrindiniai ir „premium“ paketai dar skirstomi į vietinius ir tarptautinius. Atkreipkite dėmesį, kad vietinės reklamos kainos priklauso nuo darbo vietos. Bandomoji versija Darbo skelbimas aktyvus „Zutzu“ 14 dienų. Neribotas paraiškų skaičius. Pagrindinis darbo paketas. 30 dienų darbo skelbimas. Neribotas paraiškos kiekis. 10 laukiančių pasiūlymų. Išjungti pasiūlymą, jei jūs pakeisite savo nuomonę ir norite jį nusiųsti kitam kandidatui. Peržiūrėti kandidatą išsami informacija Patvirtinkite arba atmeskite kandidatus, taikydami „Premium“ skatinimo paketą. Darbo skelbimas aktyvus „Zutzu“ 45 dienas. Neribotas paraiškos kiekis. Neribotas pasiūlymų skaičius. Peržiūrėkite išsamią informaciją apie kandidatus. Patvirtinkite arba atmeskite kandidatus, naudodamiesi matomos įmonės informacijos parinktimi. Premium matomumas - pirmasis paieškoje Skelbimas rodomas pasiūlymų sąraše. darbuotojas

Koks skirtumas tarp vietinės ir tarptautinės reklamos?
Vietinis skelbimas - reklamuokite savo gimtojoje šalyje. Reklamuokite savo skelbimą vietoje, kurioje yra darbas.

Tarptautinė- reklama užsienyje
Keliems darbo skelbimams rinkitės vieną iš mūsų prenumeratos planų su specialia įdarbinimo pagalba, skirta reklamuoti jūsų darbo galimybę ir pritraukti tik geriausius kandidatus.

Ar galiu gauti pagalbos?
Taip, „Zutzu“ siūlo specialią pagalbą įdarbinant todėl gausite pagalbą ieškant tinkamo kandidato. Mūsų įdarbinimo ekspertai visoje Europoje yra pasirengę padėti įdarbinant, rašant laisvas darbo vietas ir reklamuojant. Komplektą sudaro administravimo mokesčiai. Kaina: 1-3 valandos 50 € / val. (mažiausiai 2 valandos) 4-7 valandos 40 € / val. Darbo diena 8 valandos: 30 € / val.

Kas yra socialinių tinklų reklama?
Su socialinės žiniasklaidos reklama pateksite į forumus, kuriuose yra aktyvūs kandidatai. Priedas apima darbo skelbimų paskirstymą ir tikslinę rinkodarą keliais kanalais visoje socialinės žiniasklaidos srityse. Komplektą sudaro administravimo mokestis ir reklama. Kaina: 50 € (įskaitant 40 € rinkodaros išlaidas ir 10 € administravimo mokestį).

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Kas yra darbo skelbimas?
Laisva darbo vieta yra darbo skelbimas dar neužimtoje vietoje, kurį paskelbia darbdavys.

Kaip aš galiu peržiūrėti laisvas darbo vietas?
Galite peržiūrėti laisvas darbo vietas tiesiogiai spustelėję „Laisvos darbo vietos“, kai esate prisijungę. Naudodami įvairias paieškos parinktis galite ieškoti jums tinkančias laisvas darbo vietas. Spustelėkite „Peržiūrėti“, kad gautumėte išsamų laisvos darbo vietos aprašymą.

Kaip galiu pretenduoti į darbo pasiūlymą?
Radę laisvą darbo vietą, į kurią norite pretenduoti, paspauskite „Pretenduoti į laisvą vietą“ ir pridėkite aprašą, pavyzdžiui, trumpą motyvacinį laišką, kodėl jūs kandidatuojate į šią laisvą vietą. Jei norite pasiūlyti kitą darbo užmokestį, kurį darbdavys nurodė skelbime, paspauskite „Noriu kitokio darbo užmokesčio“ ir pridėkite informacijos, kodėl norite konkretaus darbo užmokesčio. Taip pat nurodykite, ar galite nedelsdami priimti naują darbą.

Ar galima pretenduoti dėl daugiau nei į vieną laisvą darbo vietą?
Taip, galite pretenduoti į tiek laisvų darbo vietų, kiek norite.

Kaip galiu pamatyti, į kuriuos kandidatus aš kreipiausi?
Prietaisų skydelyje matysite suaktyvinamų programų skaičių suvestinę. Taikomos paraiškos, kurios buvo išsiųstos ten, kur darbdavys vis dar nereagavo. Siūlomi gaunami darbdavių pasiūlymai, kurie laukia jūsų patvirtinimo ar atmetimo. Priimamos paraiškos, kurias patvirtino darbdavys, ir jums bus susisiekta tiesiogiai dėl papildomos informacijos apie įdarbinimo procesą. Atmestos yra paraiškos, kurias darbdavys atmetė, ir šių asmenų įdarbinimo procesas baigėsi arba jūs atsiėmėte savo paraišką.

Kaip sužinoti, ar mano paraiška buvo priimta, ar atmesta?
Eikite į informacijos suvestinę arba programas, kad pasiektumėte visas savo paraiškas..

Ar galiu tiesiogiai susisiekti su darbdaviu?
Jei darbdavys pasirinko nurodyti kontaktinius duomenis, šiuos kontaktinius duomenis rasite priede.

Ar mano kontaktinė informacija yra matoma visiems?
Jūsų kontaktiniai duomenys darbdaviui bus matomi tik jums išsiuntus prašymą.

Mano paraiška buvo priimta. Ar tai reiškia, kad esu įdarbintas?
Galutinį sprendimą įdarbinti kandidatą priima darbdavys, o sutartis bus pasirašyta tiesiogiai tarp kandidato ir darbdavio. Priimta paraiška automatiškai nereiškia, kad esate pasamdytas, tačiau darbdavys pasirinko jus tolesniam įdarbinimo procesui. Šiame etape jūs ir darbdavys galite susisiekti tiesiogiai.

Ar galiu atsiimti paraišką?
Taip, jūs galite atsiimti jau išsiųstą paraišką. Panaikintos paraiškos negalima atkurti.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Kas yra paraiška?
Kandidatas prašymą išsiunčia darbdaviui (klientui). Darbdavys gali priimti arba atmesti prašymą. Prietaisų skydelyje matysite suaktyvinamų programų skaičių suvestinę. Taikomos paraiškos, kurios buvo išsiųstos ten, kur darbdavys vis dar nereagavo. Siūlomi gaunami darbdavių pasiūlymai, kurie laukia jūsų patvirtinimo ar atmetimo. Priimamos paraiškos, kurias patvirtino darbdavys, ir jums bus susisiekta tiesiogiai dėl papildomos informacijos apie įdarbinimo procesą. Atmestos yra paraiškos, kurias darbdavys atmetė, ir šių asmenų įdarbinimo procesas baigėsi arba jūs atsiėmėte savo paraišką.

Ar galiu redaguoti savo paraišką po pateikimo?
Dabar jūs negalite redaguoti pačios paraiškos, tačiau galite aptarti norimą algą su savo būsimu darbdaviu spustelėdami mygtuką Tvarkyti.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Kas yra darbdavys?
Darbdavys yra įmonė ar organizacija, skelbianti laisvas darbo vietas, į kurias jūs kreipiatės. Darbdavys taip pat gali būti įdarbinimo agentūra, teikianti darbuotojams klientus. Zutzu nėra darbdavys, o sutartis sudaroma tik tarp kandidato ir darbdavio.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Kas yra Zutzu blogas?
Tinklaraštyje galite peržiūrėti straipsnių, susijusių su darbo užimtumu, Zutzu ir kitomis temomis.

Ar bet kas gali rašyti blogą Zutzu puslapyje?
Jei jus domina tinklaraščio rašymas konkrečia tema „Zutzu“, susisiekite su mumis.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Ar aš galiu redaguoti savo paskyrą?
Jūs galite redaguoti savo paskyrą paspausdami “Redaguoti Paskyrą”

Ar galiu sukurti ir redaguoti CV su Zutzu?
Taip, jūs galite susikurti CV suteikdami visą reikalingą informaciją skiltyje “ Redaguoti Paskyrą”

Kokius failus galima įkelti?
Galite įkelti visus reikalingus failus, tokius kaip pažymėjimai, licencijos, pasai ir kt.

Ar galiu ištrinti savo failus?
Taip,jūs galite ištrinti failus

Ar galima peržiūrėti savo įkeltus failus?
Taip,jūs galite peržiūrėti savo failus paspaudę ant dokumentų.

Ar galima atsispausdinti CV?
Taip,jūs galite atsispausdinti savo CV PDF formatu.

Ar galiu gauti pranešimus iš Zutzu?
Taip, galite gauti pranešimą, tačiau turite sutikti, kad gautumėte pranešimą savo profilyje. Mes rekomenduojame leisti „Zutzu“ siųsti jums pranešimus, kad žinotumėte apie naujus veiksmus.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Ką reiškia Pakviesti draugus?
Skyriuje „Pakviesti draugus“ galite pakviesti draugus, norinčius registruotis „Zutzu“, siųsdami jiems nuorodą el. paštu.

Ar galiu nusiųsti kvietimą bet kuriam savo draugui?
Taip,jūs galite išsiųsti pakvietimą neribotam skaičiui draugų.

Ar galiu peržiūrėti, kiek kvietimų esu išsiuntęs ir kam?
Taip, galite peržiūrėti kvietimo ir visų išsiųstų pranešimų istoriją.

Sužinoti daugiau

If you have any other Question please Susisiek su mumis

Kas yra Kandidatas?
Kandidatas yra asmuo, ieškantis darbo ir besikreipiantis dėl laisvų vietų. Kandidatai gali siųsti prašymą klientui, o klientas gali siųsti kandidatui pasiūlymus apie esamas laisvas darbo vietas.

Kas yra Klientas?
Klientas yra darbdavys kuris įdarbina darbuotoją

Kas yra darbo skelbimas?
Laisva darbo vieta yra darbo skelbimas dar neužimtoje vietoje, kurį paskelbia darbdavys.

Kas yra paraiška?
Kandidatas prašymą išsiunčia darbdaviui (klientui). Darbdavys gali priimti arba atmesti prašymą.

Ar galiu peržiūrėti kandidatus ir laisvas darbo vietas neprisiregistraves?
Galite peržiūrėti tam tikrą informaciją, tačiau norėdami pamatyti profilį ir siųsti prašymą, turite užsiregistruoti.

Kaip galima pretenduoti ar publikuoti darbo pasiūlymą?
Norint pretenduoti ar siūlyti darbo skelbimą pirmiausia turite užsiregistruoti.

Sužinoti daugiau