Candidate

Kas yra Kandidatas?
Kandidatas yra asmuo, ieškantis darbo ir besikreipiantis dėl laisvų vietų. Kandidatai gali siųsti prašymą klientui, o klientas gali siųsti kandidatui pasiūlymus apie esamas laisvas darbo vietas.

Ar galiu pamatyti kandidato paskyrą?
Taip, galite pamatyti ir naršyti visus kandidatų profilius. Asmeninę informaciją, tokią kaip kontaktinė informacija, matysite tik dėl kandidatų, kurie kreipėsi į jūsų laisvą vietą arba priėmė jūsų atsiųstą pasiūlymą.

Kas yra Klientas?
Klientas yra darbdavys kuris įdarbina darbuotoją

Kokią informaciją galima matyti kandidato paskyroje?
Kandidato rodinyje galite pasiekti tam tikrą informaciją apie kandidatą. Asmeninę informaciją, tokią kaip kontaktinė informacija, matysite tik dėl kandidatų, kurie kreipėsi į jūsų laisvą vietą arba priėmė jūsų atsiųstą pasiūlymą. a) Informacija: Informacija apie kandidatą pateikia pagrindinį kandidato profilį, pavyzdžiui, jo vardą, pavardę, norą persikelti, vairuotojo pažymėjimą ir kt. b) CV: Peržiūrėkite kandidato gyvenimo aprašymą PDF formatu ir išsaugokite arba atsispausdinkite CV, jei taip reikia. c) Failai: Čia galite peržiūrėti kandidato įkeltus failus, tokius kaip pasas, ID kortelė ar pažymėjimai.