Grįžti atgal
Rodyti orginalą

Business Development Manager

Pilnas etatas

HUHungary, Budaörs

Populiarus

0.00GBP

Per mėnesį (Brutto)

V0081866

397+ Peržiūros

Aprašymas

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk Business Development Managert, Budaörsi lokációba.

Reikalavimai

Elvárások:
• 5+ éves tapasztalat: Account executive, field sales representative, Business development representative/Manager vagy hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
• Felsőfokú végzettség( Előny:közgazdász,mérnök,vegyész,gépész,supply chain-logisztika)
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás(plusz német vagy holland nyelvtudás előny)
• Pro-aktív, eredmény orientált attitűd
• Kiváló kapcsolatteremtési, kommunikációs és tárgyalási készség
• Határozott és hiteles fellépés
• B kategóriás jogosítvány

Pareigos

Főbb feladatok:
• Új ügyfelek felkeresése és tárgyalások lebonyolítása
• Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás (Magyarország egész területén)
• Ügyféllátogatások és kereskedelmi találkozók megszervezése
• Árajánlatok készítése és küldése az ügyfelek részére
• Ügyfelektől beérkező megrendelések felügyelete
• Új piaci lehetőségek feltárására irányuló tervek inditványozása és koordinálása
• Új termék/termékfejlesztés kezdeményezése és támogatása
• Szoros együttműködés a Kereskedelmi Vezetővel és a társosztályokkal
• Riportálás a Kereskedemi Vezető részére
• Kereskedelmi vásárokon, kiállításokon, rendezvényeken, bemutatókon való részvétel

Ką mes siūlome

Amit kínálnak:
• Stabil hátterű, multinacionális cég
• Támogató és motivált csapat
• Versenyképes fizetés és kiemelkedő bónusz
• Szakmai tréningek
• Céges autó, laptop, mobil

Raktinis žodis

Atlyginimo informacija

Įdarbinimo tipas Atlyginimas
Pilnas etatas 0.00 GBP Per mėnesį (Brutto)

Papildoma informacija

Įdarbinimo tipas

Lygis

Vyresnysis

Laisvos pozicijos

1

Valandos per savaitę

40

Peržiūros

397

Darbo dienos

Vietovės detalės

Įsikūręs

Viena lokacija

Vietovė

Hungary, Budaörs

Priima darbuotojus iš užsienio

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Sukurta 3 prieš kelis mėnesius

About Reed Magyarország Kft.

Kompanijos sritis

Human Resources and Personnel

Dydis

10-25 darbuotojai

Kompanijos tipas

Mažas verslas