Grįžti atgal
Kiti
Rodyti orginalą

Hentes

Kiti

Pilnas etatas

DEGermany, Frankfurt am Main

Skubu
Populiarus

2100.00EUR

Per mėnesį (Brutto)

V0066493

492+ Peržiūros

Aprašymas

Németországi partnereink részére keresünk hentes munkatársakat.
3 munkaadó is szeretné a járvány után ismét feltölteni az állományát.
Munkavégzés helye:
Limburg,Frankfurt am Main, Koblenz.

Feladatok:
-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,
-kolbász töltés.

Elvárások:
-releváns (több éves) szakmai tapasztalat.
-alap német nyelvtudás.

Végzettséget nem minden partnerünk kér.

Amit nyújtunk:
-minimum 12euro/h
-szállás kb. havi 200euroért,
-német főállású munkaszerződés.

Bővebb információ a +43/681 812 26590 es telefonszámon kapható.
Jelentkezni fényképes német nyelvű Önéletrajz elküldésével a [email protected] e-mail címen lehetséges

Reikalavimai

Pareigos

-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,

Ką mes siūlome

We offer 2100.00 EUR Per mėnesį with 40 hours per week.

Raktinis žodis

Atlyginimo informacija

Įdarbinimo tipas Atlyginimas
Pilnas etatas 2100.00 EUR Per mėnesį (Brutto)

Bérezés képességek alapján, de minimum 12 euro brutto

Papildoma informacija

Įdarbinimo tipas

Laisvos pozicijos

5

Valandos per savaitę

40

Įdarbinimo trukmė

Ongoing

Peržiūros

492

Darbo dienos

Heti 40 óra.Túlóra esetén a német törvényeknek megfelelő túlóra elszámolás.

Vietovės detalės

Įsikūręs

Viena lokacija

Vietovė

Germany, Frankfurt am Main Haupstrasse 627

Priima darbuotojus iš užsienio

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Sukurta 4 prieš kelis mėnesius

Darbo pasiūlymai

Ieškai darbo {}? Paspausk čia ir matyk daugiau {} darbo pasiūlymų

Pridėti komentarą

profile picture
Žinokite savo vertę! Prašykite nemokamos konsultacijos dabar pat.
Sužinokite dabar
Prenumeruok Zutzu naujienas ir gauk naudingos informacijos apie industriją ir daugiau
Prenumeruoti dabar

Recent searches

Recent views