Grįžti atgal
Kiti
Rodyti orginalą

Pomoc w gospodarstwie rolnym

Kiti

Pilnas etatas

NLNetherlands, Amsterdam

Skubu
Populiarus
Sezoninis darbas

10.50EUR

Per valandą (Bruto )

V0061662

1.4K+ Peržiūros

Aprašymas

PRACA NA GOSPODARSTWIE PRZY DOJENIU KRÓW I KÓZ - HOLANDIA
Dla naszego klienta w Holandii poszukuję osób do pracy na
gospodarstwie przy mechanicznym dojeniu krów, kóz i opiece nad
cielakami.
Gwarantujemy bardzo dobre warunki, stałą pracę 45-60 godzin tygodniowo i
szczegółowe informacje na temat pracy przed wyjazdem.

Reikalavimai

WYMAGANIA:
- pewne doświadczenie z mechanicznym dojeniem krów lub kóz
- język angielski, niemiecki lub holenderski w stopniu podstawowym
- prawo jazdy (własny samochód będzie dodatkowym atutem) -
zamiłowanie do pracy ze zwierzętami

Pareigos

OBOWIĄZKI:
- głównie mechaniczne dojenie krów lub kóz. Dodatkowe obowiązki:
- opieka i karmienie cieląt;
- praca z maszynami (na przykład karmienie krów ciągnikiem +
mieszalnikiem).

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikacji.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami
Proszę o wklejenie do CV zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji przez Staff Complete Recruitment Adrian
Bobowski, zgodnie z
ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw
z 2018, poz.
1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do dnia
zakończenia
procesu rekrutacji.”
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych , także po
zakończeniu procesu
wskazanej rekrutacji, w celu skontaktowania się ze mną przez pracownika
firmy Staff

Complete Recruitment Adrian Bobowski w przyszłości, w szczególności na
potrzeby
przyszłych rekrutacji. W takim przypadku dane będą przetwarzane, aż do
momentu wycofania
zgody."

Ką mes siūlome

We offer 10.50 EUR Per valandą with 45 hours per week. We will also provide you with būstas ir Kelionės išlaidos.

Raktinis žodis

Atlyginimo informacija

Įdarbinimo tipas Atlyginimas
Pilnas etatas 10.50 EUR Per valandą (Bruto )

Papildoma informacija

Įdarbinimo tipas

Lygis

Jaunesnysis

Seasonal job

This is seasonal job

Laisvos pozicijos

5

Valandos per savaitę

45

Įdarbinimo trukmė

Ongoing

Peržiūros

1353

Darbo dienos

Various

Provided benefits

Apgyvendinimas

Taip

Vietovės detalės

Įsikūręs

Viena lokacija

Vietovė

Netherlands, Amsterdam Amsterdam

Nuotrauka

Sukurta 5 prieš kelis mėnesius

Apie ZUTZU

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Kompanijos sritis

Administratorius ir Sekretorius

Dydis

25-50 darbuotojai

Kompanijos tipas

Vidutinis verslas

Kiti darbai pasZUTZU

Mechanik samochodowy

23000.00 - 25000.00 GBP Metinis United Kingdom, Evesham

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów..

Spawacz

24000.00 - 28000.00 GBP Per mėnesį United Kingdom

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy do naszego obecnego zespołu.

Skubu

Praca na budowie

17000.00 - 40000.00 GBP Metinis United Kingdom

Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych. Mierzenie i trasowanie płyt i profili do cięcia, kształtowania i wiercenia. Obsługa maszyn do cięcia pł..

Skubu
Daugiau kompanijos darbo skelbimų

Darbo pasiūlymai

Ieškai darbo {}? Paspausk čia ir matyk daugiau {} darbo pasiūlymų

Pridėti komentarą

profile picture
Žinokite savo vertę! Prašykite nemokamos konsultacijos dabar pat.
Sužinokite dabar
Prenumeruok Zutzu naujienas ir gauk naudingos informacijos apie industriją ir daugiau
Prenumeruoti dabar

Naujausi ieškojimai

Naujos peržiūros